Overslaan naar hoofdinhoud

Chibiboba

Chibiboba specials

  • Nieuw - brown sugar brulee
    € 7,00
    zoete melk gecombineerd met brown sugar tapioca en brown sugar drizzle, getopt met sweet cream en een gebruleerde suikerlaagje
    0,5l, € 14,00/1l
  • Nieuw - strawberry matcha latte
    vanaf € 6,50
    premium grade iced matcha latte met onze homemade aardbei siroop van echte aardbeitjes
    0,5l, € 13,00/1l
  • Nieuw - maple brown sugar matcha (met een vleugje kaneel)
    vanaf € 6,50
    premium grade iced matcha latte met een heerlijk (licht) gekruid en zoete brown sugar smaak
    0,5l, € 13,00/1l
  • Bobachoc
    vanaf € 6,50
    melk met crushed oreo en homemade choco cream
    0,5l, € 13,00/1l
  • Classic brown sugar milk tea
    vanaf € 5,00
    zwarte assam thee met melk en (homemade) bruine suikersiroop
    0,5l, € 10,00/1l
  • Matcha latte
    vanaf € 6,00
    pure, premium matcha met (homemade) vanille siroop en melk
    0,5l, € 12,00/1l
  • Dirty caffe
    vanaf € 5,50
    caffe latte met (homemade) bruine suikersiroop en een vleugje kaneel
    0,5l, € 11,00/1l
  • Passionate summer
    vanaf € 5,50
    mix van tropical smaakjes met verse passievrucht pitjes
    0,5l, € 11,00/1l
  • Melon melon
    vanaf € 6,00
    watermeloen mojitea met vers geperste citroensap, limoenschijfjes en munt
    0,5l, € 12,00/1l
  • Toffee koffee
    vanaf € 6,00
    caffe latte met homemade karamel siroop en homemade toffee drizzle
    0,5l, € 12,00/1l
  • Snoepi latte
    vanaf € 6,00
    caffe latte met een zoete snoepsmaak
    0,5l, € 12,00/1l
  • Tinky taro
    vanaf € 5,50
    creamy en nutty taro milk tea
    0,5l, € 11,00/1l
  • Pink milk
    vanaf € 5,50
    snoepige zoete melk met een bloemige aardbei aroma
    0,5l, € 11,00/1l
  • Chai latte
    vanaf € 6,00
    sterk gekruide chai latte gemaakt met homemade chai concentraat en melk. een infusie van hoogwaardige zwarte assam thee, kaneelstokjes, kardemom, steranijs en meer kwaliteitsvolle kruiden
    0,5l, € 12,00/1l
  • Cocoberry
    vanaf € 6,00
    Aardbei-kokos milk tea met aardbei concentraat
    0,5l, € 12,00/1l
  • Cotton cloud
    vanaf € 6,50
    vanille milk tea met homemade snoepige pink cream
    0,5l, € 13,00/1l
  • Gum gum
    vanaf € 5,00
    green bubble gum
    0,5l, € 10,00/1l
  • Ice tea
    vanaf € 5,50
    unieke ice tea mix met vers geperste citroensap
    0,5l, € 11,00/1l

Business details

Chibiboba
Bredabaan 342
2170 Antwerpen
Stuur ons een e-mail
BTW nummer: BE1021859168
Wij zijn een professionele handelaar. Ontdek meer over hoe wij en Takeaway.com samen onze verantwoordelijkheid richting de consument dragen.
Alle bezorgers in de buurt zijn bezig met het bezorgen van bestellingen. Kies een andere locatie of probeer het later nog eens.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Bekijk mijn cookievoorkeuren