Gdzie mogę płacić kartą Takeaway Pay Card?

Gdzie mogę płacić kartą Takeaway Pay Card?

Karta może być używana tylko offline, a jej działanie ogranicza się tylko do restauracji, kawiarni oraz innych punktów z żywnością akceptujących karty Mastercard. Nie możesz używać ich w punktach sprzedających inne przedmioty, w sklepach odzieżowych oraz stacjach benzynowych. Dodatek jest również ograniczony do użytku offline, co znaczy, że nie możesz do wykorzystać do płatności online.

Funkcja „Popularne Obiekty” (dostępna w aplikacji i na stronie) pozwala na szybkie sprawdzenie, czy dana restauracja, kawiarnia i inny punkt gastronomiczny przyjmuje płatności Takeaway Pay.

Czy ten artykuł był pomocny

Powiązane artykuły

Czym jest Takeaway Pay Card?
Takeaway Pay Card to rozszerzenie cyfrowego dodatku Takeaway Pay. Możesz wykorzystać kartę do dokonywania zakupów. Nie ma ograniczeń w dziennej ilości transakcji.
Jak mogę zarządzać Takeaway Pay Card?
Możesz zarządzać Takeaway Pay Card na stronie ustawień katy. Tutaj będziesz mógł wyłączyć swoją kartę, powiązać z nią osobistą kartę płatniczą oraz sprawdzić PIN do Takeaway Pay Ca...
Co, jeśli chcę zapłacić w sklepie stacjonarnym za coś, co przekracza wartość mojego dziennego dodatku?
Możesz połączyć swoją kartę płatniczą z Takeaway Pay Card, by móc dokonywać płatności w sklepach. Dla przykładu, jeśli Twój limit wynosi X zł, możesz wykorzystać je z Takeaway Pay ...
Czy mogę dodać swoją kartę do e-portfela?
Możesz także dodać kartę do Apple Pay lub Google Pay
Czy karta Takeaway Pay Card jest kartą kredytową?
Nie, to karta płatnicza, która pozwala na korzystanie z dodatku Takeaway Pay podczas zakupów.
Nie możesz znaleźć tego, czego szukałeś?