Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Zamów jedzenie online przez telefon komórkowy

Zamów online przez aplikację Takeaway.com. Wielu ludzi już to zrobiło! Jedną z największych korzyści zamawiania przez naszą aplikację jest to, że możesz zamówić jedzenie gdziekolwiek jesteś! Gdy relaksujesz się na kanapie, wracasz z pracy czy spotykasz się ze znajomymi w słoneczny dzień w parku... Złóż zamówienie w kilku prostych krokach.

Zamawianie jedzenia z dowozem online zyskało popularność w ciągu ostatnich kilku lat. W Takeaway.com staramy się sprawić aby zamówianie było jak najłatwiejsze. Nieważne, czy używasz smartfona czy tabletu! Nasze aplikacje są dostępne na iOSie, Androidzie czy w sklepie Windows Phone. Po prostu ściągnij i zamawiaj!

Nasze aplikacje oferują:

  • Proste zamawianie w 4 krokach. Zobacz lokalizacje wszystkich restauracji partnerskich na mapie. Zapłać bezpiecznie używająć karty debetowej, karty kredytowej lub konta PayPal. Preferujesz odebrać zamówienie osobiście? Przełącz na widok restauracji oferującej odbiór z lokalu. Zaloguj się na swoje konto, aby zamawianie uczynić jeszcze łatwiejszym. Adresy dostawy: użyj zapisanego adresu na swoje następne zamówienie. Zamów ponownie korzystając z historii swoich zamówień. Sprawdź najpopularniejsze dania, które były zamawiane przez innych.