Fcusla Homemade Cuisine Restaurant|Ресторант Домашна кухня Фкусла
50-75 min
  • Drinks

Drinks

  • 500мл

    0,80 lv.

  • 500ml

    1,80 lv.

    Contains caffeine (9,60 mg/100 ml)
  • 500ml

    1,80 lv.

  • 500ml

    2,00 lv.

  • 330ml

    1,80 lv.

About restaurant

consumerWebCommon.pages.reviews.overallScore

4,2consumerWebCommon.pages.reviews.averageReview
consumerWebCommon.pages.reviews.reviewInformation
Anonymous
Thursday, 08 July 2021
Food
Delivery
Храната ни пристигна след час и нещо, въпреки че, получихме известие, че трябва да получим доставка до 19 мин. Да кажем, че това не е от голямо значение, но е недопустимо храната да пристигне студена. Супите ставаха след като си ги затоплихме.
Деница
Thursday, 15 April 2021
Food
Delivery
Силвана Симеонова
Wednesday, 17 March 2021
Food
Delivery
Изключително кофти храна..Не препоръчвам!
Георги Стоянов
Tuesday, 16 February 2021
Food
Delivery
След като получих съобщение, че поръчката е отказана, доставчикът звънна над 2 часа след пускането й, че е на адреса : ))
Anonymous
Friday, 15 January 2021
Food
Delivery
Anonymous
Tuesday, 12 January 2021
Food
Delivery
Anonymous
Friday, 20 November 2020
Food
Delivery
Anonymous
Tuesday, 03 November 2020
Food
Delivery
Anonymous
Thursday, 29 October 2020
Food
Delivery
Anonymous
Thursday, 15 October 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
10:30 - 19:30
Tuesday
10:30 - 19:30
Wednesday
10:30 - 19:30
Thursday
10:30 - 19:30
Friday
10:30 - 19:30
Saturday
10:30 - 19:30
Sunday
Closed for delivery

Payment methods

Colophon

Fcusla Homemade Cuisine Restaurant|Ресторант Домашна кухня Фкусла
ул.Брегалница 52
9002 Варна
We are a professional trader. Learn more about how we and Takeaway.com split responsibilities to consumers