Traditionele curry gerechtenTraditionele curry gerechten
12 produktyGeserveerd met basmati rijst. Verkiest u een kruidiger of pittiger gerecht, geef dit aan bij uw bestelling.Geserveerd met basmati rijst. Verkiest u een kruidiger of pittiger gerecht, geef dit aan bij uw bestelling.
- Butter Chicken€ 17,50Kipfilet gebakken in een romige tomatensaus en cashewnotenKipfilet gebakken in een romige tomatensaus en cashewnoten
- Mango chicken€ 17,50Kipfilet met mango in een roomsaus en cashewnoten.Kipfilet met mango in een roomsaus en cashewnoten.
- Jalfreziod € 17,50Kip, lam of scampi gekookt met ui, tomaat, paprika en speciale ingrediënten van de chef.Kip, lam of scampi gekookt met ui, tomaat, paprika en speciale ingrediënten van de chef.
- Shahi kormaod € 17,00Veggie, kip of lam met een sausje van yoghurt, cocos, amandelen en kruiden.Veggie, kip of lam met een sausje van yoghurt, cocos, amandelen en kruiden.
- Panner tikkka masala€ 17,00Zachte paneerblokjes gemarineerd in kruiden en yoghurt, gegrild en geserveerd in een romige, kruidige tomatensaus.Zachte paneerblokjes gemarineerd in kruiden en yoghurt, gegrild en geserveerd in een romige, kruidige tomatensaus.
- Tikka massalaod € 18,50Kip of lam gemarineerd en bereid in de tandoor, geserveerd in een romige saus van yoghurt, room, cashewnoten en rozijnen.Kip of lam gemarineerd en bereid in de tandoor, geserveerd in een romige saus van yoghurt, room, cashewnoten en rozijnen.
- Palakod € 17,00Paneer, kip of lam bereid met verse spinazie in een romige, gekruide saus.Paneer, kip of lam bereid met verse spinazie in een romige, gekruide saus.
- Vindaloood € 17,50Kip of lam met aardappel in een pikante saus.Kip of lam met aardappel in een pikante saus.
- Honey garlic salmon€ 20,50Zalmfilet gebakken in honing-knoflooksaus.Zalmfilet gebakken in honing-knoflooksaus.
- Red curryod € 17,00Tofu, kip, scampi of eend in een pittige rode curry met kokosmelk, bamboescheuten en verse basilicum.Tofu, kip, scampi of eend in een pittige rode curry met kokosmelk, bamboescheuten en verse basilicum.
- Veggie keema masala€ 16,50Gehakte groenten gekookt met uien tomaten saus en kaas.Gehakte groenten gekookt met uien tomaten saus en kaas.
- Mutter paneer butter masala€ 17,50Indische kaas met erwtjes, knoflook en garam masala.Indische kaas met erwtjes, knoflook en garam masala.
Business details
Nepal Delight
Tiensestraat 92
3000 Leuven
Numer NIP: BE0787322967
Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorcą. Dowiedz się, jaki jest podział obowiązków wobec klienta między nami, a Takeaway.com.

