Przejdź do głównej treści

Chibiboba

Chibiboba specials

  • New - brown sugar brulee
    € 7,00
    sweet milk combined with brown sugar tapioca and brown sugar drizzle, topped with sweet cream and a bruleed sugar layer
    0,5l, € 14,00/1l
  • New - strawberry matcha latte
    od € 6,50
    premium grade iced matcha latte with our homemade strawberry syrup made from real strawberries
    0,5l, € 13,00/1l
  • New - maple brown sugar matcha (with a hint of cinnamon)
    od € 6,50
    premium grade iced matcha latte with a delicious (lightly) spiced and sweet brown sugar taste
    0,5l, € 13,00/1l
  • Bobachoc
    od € 6,50
    milk with crushed oreo and homemade chocolate cream
    0,5l, € 13,00/1l
  • Classic brown sugar milk tea
    od € 5,00
    black Assam tea with milk and (homemade) brown sugar syrup
    0,5l, € 10,00/1l
  • Matcha latte
    od € 6,00
    pure, premium matcha blended with homemade vanilla syrup and milk
    0,5l, € 12,00/1l
  • Dirty caffe
    od € 5,50
    caffe latte with (homemade) brown sugar syrup and a hint of cinnamon
    0,5l, € 11,00/1l
  • Passionate summer
    od € 5,50
    mix of tropical flavors with fresh passion fruit seeds
    0,5l, € 11,00/1l
  • Melon melon
    od € 6,00
    watermelon mojitea with freshly squeezed lemon juice, lime slices, and mint
    0,5l, € 12,00/1l
  • Toffee Coffee
    od € 6,00
    caffe latte with homemade caramel syrup and homemade toffee drizzle
    0,5l, € 12,00/1l
  • Snoepi latte
    od € 6,00
    caffe latte with a sweet candy flavor
    0,5l, € 12,00/1l
  • Tinky taro
    od € 5,50
    creamy and nutty taro milk tea
    0,5l, € 11,00/1l
  • Pink milk
    od € 5,50
    sweet candy-like milk with a floral strawberry aroma
    0,5l, € 11,00/1l
  • Chai latte
    od € 6,00
    Strongly spiced chai latte made with homemade chai concentrate and milk. An infusion of high-quality Assam black tea, cinnamon sticks, cardamom, star anise, and more quality spices.
    0,5l, € 12,00/1l
  • Cocoberry
    od € 6,00
    Coconut strawberry milk tea with strawberry concentrate
    0,5l, € 12,00/1l
  • Cotton cloud
    od € 6,50
    vanilla milk tea with homemade sweet pink cream
    0,5l, € 13,00/1l
  • Gum gum
    od € 5,00
    green bubble gum
    0,5l, € 10,00/1l
  • Iced tea
    od € 5,50
    unique iced tea mix with freshly squeezed lemon juice
    0,5l, € 11,00/1l

Business details

Chibiboba
Bredabaan 342
2170 Antwerpen
Wyślij nam e-mail
Numer NIP: BE1021859168
Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorcą. Dowiedz się, jaki jest podział obowiązków wobec klienta między nami, a Takeaway.com.
Wszyscy kurierzy w pobliżu są w trakcie dostawy. Wybierz inne miejsce lub wróć później.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Sprawdź preferencje plików cookie