Skip to main content

Boston Pizza Liedekerke

Drinks

  • Tout Bien Average Belgian Rouge Blik 330 mlage restriction 18 plus
    € 3,00
    Bière aromatisée avec 5,8% jus de fruits (à base de concentré) et sucre. Socks & Sandals, Filip & Mathilde, Beer & Cherries. Some matches are made in heaven! Tout Bien Rouge is a sweet beer that tingles all the right spots. Enjoy it with the people you love. Bisous!
    6,9% vol, 330ml
  • Tout Bien Average Belgian Pils Blik 330 mlage restriction 18 plus
    € 2,80
    Bière. When did pils brands become so boring? It's beer godverdamn. The piss of angels, the golden liquid, the mother of all drinks! We are Belgians, we have a culture to be proud of! Santé!
    5,2% vol, 330ml
  • Coca-Cola (33 cl)
    € 2,70
    Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux.
    330ml, € 8,18/1l
  • Coca-Cola zero (33 cl)
    € 2,70
    Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux, avec édulcorants.
    330ml, € 8,18/1l
  • Fanta orange (33 cl)
    € 2,50
    Boisson rafraîchissante avec jus d'orange.
    330ml
  • Fanta exotic
    € 2,70
    33l, € 0,08/1l
  • Fanta Cassis
    € 2,70
    33l, € 0,08/1l
  • Sprite (33 cl)
    € 2,50
    Boisson rafraîchissante aux arômes naturels de citron-citron vert, avec sucre et édulcorant.
    330ml
  • Iced tea peach
    € 2,70
    33l, € 0,08/1l
  • 7 up
    € 2,70
    0,33l, € 8,18/1l
  • Sprite (1,5 l)
    € 4,50
    Boisson rafraîchissante aux arômes naturels de citron-citron vert, avec sucre et édulcorant.
    1,5l
  • Coca-Cola (1,5 l)
    € 4,50
    Boisson rafraîchissante aux extraits végétaux.
    1,5l
  • Fanta orange (1,5 l)
    € 4,50
    Boisson rafraîchissante avec jus de citron, avec sucre et édulcorant.
    1,5l
  • Ice-Tea (1,5 l)
    € 4,50
  • Chaudfontaine (50 cl)
    € 2,50
    Eau faiblement minéralisée.
    500ml, € 5,00/1l
  • Chaudfontaine (1,5 l)
    € 4,50
    1,5l, € 3,00/1l
  • Red Bull Energy Drink 25cl
    € 3,00
    33l, € 0,09/1l

Business details

Boston Pizza Liedekerke
Stationsstraat 26
1770 Liedekerke
Send us an email
VAT number: BE1022223315
We are a professional trader. Learn more about how we and Takeaway.com split responsibilities to consumers
You can schedule delivery or collection for later.
All nearby couriers are busy delivering orders. Collect your order from Boston Pizza Liedekerke instead, or come back later to get it delivered.

McDonald's switched to lunch, but you can still order breakfast from other local spots.

Find breakfast spotsView lunch menu
The drone will deliver your order to your front or back gardenSafety reminders
Stay inside until the drone flies away
Keep delivery spot clear
Do not pull the string
Do not cut the string
  • By continuing, we may reach out to you to enquire about your experience.By continuing I acknowledge my data will be shared with a third party drone delivery service.
  • I understand
    Check my cookie preferences